Poison Girl Christian Dior

کمپانی dior در ژانویه 2016،poison girl را به مجموعه poison خود اضافه خواهد کرد.

Poison girl ساخته شده برای بانوان جوان و شورشی، در سبک پاپ می باشد. الهام گرفته شده از فمینیست هایی که به دنبال رویا های خود می روند و به دنبال عطری رویایی هستند. 

Azzaro Pour Elle Extreme Azzaro

عطر محبوب آزارو پور اله اکسترمه از سال 1978 توسط كمپاني آزارو تولید شد بود ،  در  ماه می سال 2015 یک نسخه دیگر از این عطر تولید شد. اين كمپاني  در اوایل سال 2016 تولیدی جديد با تغيير در بسته بندي ظاهري و همچنين شيشه متفاوت را دوباره  شروع کرده است .این عطر از طراح افسانه ای آزارو،لوریس آزارو الهام گرفته شده است .

در سال 2014 شرکت جیونچی ادو پرفیوم جدید خود را با نام داهلیا دیوین (Dahlia Divin) معرفی کرد. این عطر بر اساس فلسفه‌ی محصول دیگر جیونچی که در سال 2011 ارائه شد و داهلیا نویر (Dahlia Noir) نام دارد، ساخته شد. اگر کمی با دقت به شیشه‌ی داهلیا دیوین نگاه کنیم، متوجه ظرافت و زیبایی منحصر به فرد این ادو پرفیوم فرانسوی خواهیم شد. این بطری با ابعاد کوچک خود به راحتی در کیف دستی خانم‌ها جا می‌شود. با اسپری کردن این عطر، بوی میوه به خصوص آلو، فضا را پر می‌کند. این مخلوط میوه‌ای، نوعی احساس طراوت و شادابی ایجاد می‌کند. اگر کمی به فرزند کوچک ژیوانشی زمان بدهید، متوجه متمایل شدن نت‌های ابتدایی به سمت بوی گل یاسمین خواهید شد. گل یاسمین ناخودآگاه این بیت زیبا از حافظ را برایمان یادآور می‌شود : «حافظ منشین بی می و معشوق زمانی / کایام گل و یاسمن و عید صیام است» . نت میانی با وجود یاسمین، گرما و لطافت را به فضای کلی این عطر اضافه می‌کند. با گذشت زمان بیشتری از اسپری اولیه، به‌روشنی متوجه تغییر مسیر نت‌های میانی به سمت پاتچولی شگفت‌انگیز، چوب صندل و علف وتیور خواهیم شد. این نت‌های پایانی تندی و گرمای دل‌انگیزی را به‌طور هم‌زمان ایجاد می‌کنند. این محصول توسط خواننده ی معروف آمریکایی سبک آر اند بی به نام Alicia Keys  تبلیغ شد. 

Boss Ma Vie Pour Femme Intense Hugo Boss

در ژانویه 2016 کمپانی hugo boss نسخه جدیدی از عطر ma vie pour femme را معرفی کرد که در مقایسه با تولید اولیه خود در سال 2014 یک شکل می باشد با تفاوت سطحی در رنگ شیشه آن.

برترین گالری ها

 

گالری آقایان

 بهترین عطرها در گالری عطر ویژه آقایان 

گالری بانوان

بهترین عطرها در گالری عطر ویژه بانوان

گالری اسپرت

بهترین عطرها در گالری مشترک آقایان و بانوان